Najlepsze sposoby i techniki nauki.

Lekcje z Native Speakerem.

no avatar
User

kasia_123

31

N sty 27, 2013 10:12 pm

Lekcje z Native Speakerem.

przez kasia_123 » Śr lut 13, 2013 2:51 pm

W tym wątku prosimy o dzielenie się opiniami i doświadczeniami odnośnie lekcji nauki norweskiego z Norwegami. Norweski jako język, w którym akcent ma olbrzymie znaczenie chyba najlepiej jest się uczyć właśnie z rodowitymi mieszkańcami tego kraju. Tylko gdzie takich znaleźć, jak wyglądają ceny i forma lekcji???
no avatar
User

malina_oslo

22

So lut 02, 2013 3:20 pm

Re: Lekcje z Native Speakerem.

przez malina_oslo » Pn lut 25, 2013 3:13 pm

Ja polecam Panią, która ma na imię Jorunn. Przez jakiś czas uczyła mnie i mojego męża przez Skypa. Jest Norweszką, co dla nas było bardzo ważne, żeby się nie uczyć niewłaściwej wymowy, którą potem trzeba by było korygować. A do tego ceny lekcji są całkiem przyzwoite, jak na norweskie warunki ;) . Lekcja 45 minut to koszt ok. 50-55zł. Tu podaję jej nazwę użytkownika: jorunn.native-talking.
Aha, i ona nie mówi po polsku, tylko ewentualnie po angielsku.
no avatar
User

kasia_123

31

N sty 27, 2013 10:12 pm

przez kasia_123 » Cz lut 28, 2013 8:24 pm

To wygląda bardzo atrakcyjnie: lekcje z norweskim nauczycielem w polskiej cenie :!:
Czy ktoś jeszcze miał doświadcznia uczenia się z Tą lektorką?
User

edytagora

156

Pt sty 24, 2014 3:39 pm

przez edytagora » So sie 16, 2014 7:45 pm

Według mojej wiedzy ceny lekcji z native speakerem to koszt 60-80 zł. Formy bywają różne: normalne korepetycje, przez Skype'a...
User

Małgosia K.

157

Wt mar 18, 2014 10:02 pm

przez Małgosia K. » Cz cze 25, 2015 2:35 pm

Coraz częściej używa się też platform edukacyjnych, cyfrowych podręczników itp.
no avatar
User

ViolaV

13

Pn maja 25, 2015 1:34 pm

przez ViolaV » Śr sie 12, 2015 12:22 pm

Małgosia K. napisał(a):Coraz częściej używa się też platform edukacyjnych, cyfrowych podręczników itp.

chodzi o darmowe (lub nie) kursy, gdzie pracuje sie samodzielnie :?:
User

Małgosia K.

157

Wt mar 18, 2014 10:02 pm

przez Małgosia K. » Śr sie 12, 2015 12:52 pm

Niekoniecznie. Są też kursy prowadzone normalnie przez nauczycieli z wykorzystaniem platformy edukacyjnej. Z zawartych tam różnorodnych materiałów można korzystać nie tylko na zajęciach, ale w dowolnym czasie i miejscu (wystarczy dostęp do internetu) :) . Ten sposób nauki jest coraz popularniejszy i przynosi świetne efekty!
no avatar
User

MiroslavKL

1

Śr kwi 12, 2017 8:48 am

przez MiroslavKL » Śr kwi 12, 2017 8:54 am

Szukałem korepetycje z języka angielskiego na stronie https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/
Można łatwo wybrać właściwą lokalizację, cenę oraz inne parametry. Po wysłaniu wiadomości, korepetytor skontaktował się ze mną tego samego dnia! Zaczęliśmy współpracować i jak na razie jestem zadowolony.